Zobacz naszą stronę firmową

BIM Studio:

Robimy efekt WOW !!!
G!RLS-SHOPPING.PL - Strona główna - [ v 03 a ]

Propozycja moja jest następująca:

Czysto, schludnie ale też z wykrzyknikiem

Góra z logo, wyszukiwarką, ikonkami od konta użytkownika i koszyka zaznaczającego że to też sklep.

Treść po lewej - na liście wpisów blogu albo produktów kolumny - w pełnym opisie będzie jako całość

Widoczna prawa kolumna pozwoli wyświetlać po wejściu głębiej różne rzeczy jak np. filtry produktów.

Na stronie głównej sliderek - dodajecie zdjęcie, tytuł i podtyuł. Kolory, przekrzywienie, czcionka .. wszystko samo się zrobi.

Pod sliderkiem ostatnie albo promowane albo jak tam ustalimy wpisy z blogu, rozmiar zajawek ustawi się w zależności od tego co wrzucicie, mogłoby też być tam wideo, galeria, MP3 albo jakieś inne bajery.

Na stronie głównej prawa kolumna jak widać - SOCIAL, popularne hashtagi, niżej wstawiłem baner promocyjny, myślę że fajnie byście mogły reklamować coś długoterminowo jednocześnie zmieniając w części głównej wpisy co regularnie.

Dłuuugo myślałem nad tym co wam się najbardziej na stronie przyda, myślę że taki układ pozwoli prezentować wam często nowe informacje i jednocześnie nie będzie wymagać super wysiłku w zaplanowaniu designu. Większe boxy jak na stronie mohito wymagają znalezienia pro fotek, byście miały tu sporo pracy. W tym tutejszym układzie z zajawkami cokolwiek nie wrzucicie ułoży się samo i będzie wyglądać spoko.

Oczywiście koniec końców ja nie jestem waszym docelowym odbbiorcą, więc jeśli uważacie, że checie dłuższą treść (myślę że przydałoby się więcej wpisów na start - ale już nie chce mi się porawiać na tym etapie), może stronę głowną bez prawej kolumny, może całkiem inny charakter strony to piszcie... Na pewno będzie wam łatwiej dyskutować jak już widzicie konkretną propozycję.

Jeśli chodzi o terminy budowy to dla mnie teraz najważniejsza jest akceptacja charakteru, stylu, podziału na kolumny. To czy mają być cztery zajawki czy 10, czy w prawej baner czy produkty ze sklepu to możemy zawsze zmienić, ale jak zgodzimy się na styl graficzny to będę mógł działać dalej.