Zobacz naszą stronę firmową

BIM Studio:

Robimy efekt WOW !!!
aukcje-allegro.pl

aukcje-allegro.pl to system pozwalający generować automatycznie aukcje dla Allegro. Na starcie przygotowujemy dla Państwa pierwszy szablon Aukcji. Uwzględnia on charakter prowadzonej działalności, w zależności od klienta posiada różne pola w panelu administracyjnym i od strony Allegro jest unikalny - przygotowany zawsze dla Państwa.

W naszym systemie do wygenerowania aukcji wystarczy wypełnić treścią odpowiednie pola i dodać przez stronę zdjęcia. Nasz system do tworzenia aukcji Allegro sam zapewni właściwy kod zgodny z zaprojektowanym wraz z klientem szablonem, który jest kompatybilny z Allegro.

W panelu administracyjnym jednym kliknięciem generujemy podgląd aukcji w systemie Allegro - znacznie skraca to czas pracy!

UWAGA!!! Na tej stronie prezentującej system oprócz linków do prawdziwych aukcji umieściliśmy zrzuty ekranu ze strony Allegro.

Nasi klienci korzystający z systemu sami decydują o widoczności aukcji - umieszczenie zrzutów ekranu jest więc jedynym sposobem na upewnienie się, że zobaczą Pańśtwo aktualnie aktywną aukcję.
W razie potrzeby aktualizujemy "rzeczywiste" linki - prosimy o kontakt jeśli potrzebują Państwo więcej informacji.